Darmowe szablony newsletterów i mailingów

Szukasz ładnych i skutecznych szablonów, dzięki którym wyróżnisz się na tle konkurencji i zwiększysz swoją sprzedaż?

No to znalazłeś. System FreshMail oferuje dziesiątki darmowych szablonów, które za jednym kliknięciem możesz wykorzystać w swoich kampaniach. Są w pełni responsywne co daje gwarancję, że nie stracą swojego uroku i będą w pełni czytelne bez względu na to, na jakich urządzeniach zostaną wyświetlone przez odbiorców. Do dyspozycji mamy nie tylko szablony newsletterów, ale również maili transakcyjnych, e-commerce oraz wiele innych, które bez wątpienia zainspirują Ciebie do działania.

Wizualny edytor szablonów

Do dyspozycji mamy wizualny edytor, w którym możemy samodzielnie tworzyć swoje newslettery w niezwykle szybki i intuicyjny sposób. Jeżeli nie masz czasu lub pomysłu wystarczy zaimportować jeden z gotowych szablonów, spersonalizować i wysłać. Nic prostszego.

Do głównych zalet tego edytora należy przede wszystkim fakt, że nie musimy ściągać i instalować żadnego oprogramowania. Wszystko zrobisz bezpośrednio przez swoją przeglądarkę internetową. Jest bardzo intuicyjny, wszystko działa na zasadzie drag & drop (przeciągnij i upuść), a co najważniejsze wszystko jest od razu w pełni responsywne i przygotowane do prawidłowego wyświetlania się w różnych przeglądarkach i na różnych urządzeniach, a to wszystko bez posiadania fachowej wiedzy i wielu godzin pracy. Oszczędzasz czas, który możesz wykorzystać na zupełnie inne rzeczy bardziej przydatne Twojej firmie. Projekty, które stworzymy możemy zapisać jako szablony więc wysyłka kolejnych mailingów zajmie dosłownie chwilę.